بالش مموری فوم موجدار بزرگ گرین رست

بالش مموری فوم موجدار بزرگ از جنس اسفنج هوشمند یا مموری فوم است که به دلیل ویژگی خاص مموری فوم و شکل قالب آن، شکل پستی و بلندی های گردن و سر را به خود می‌گیرد و در زمان خواب، بالش مموری فوم موجدار برای جایی که باید گردن بروی آن تکیه کند قوس پیدا کرده و سپس در قسمتی که باید سر تکیه کند بلند می شود و دوباره به سمت عقب و در لبه قسمت بالایی سر قوس پیدا می کند. این خاصیت باعث همراستا شدن گردن و ستون فقرات شده که باعث التیام اعصاب شده و جریان خود در مغز را بهبود می‌بخشد که مهمترین مزیت آن پیشگیری از آرتروز گردن است و برای کسانی که مبتلا به آن شده اند بهبود مستمر خواهد بود.

ویژگی‌های بالش موجدار بزرگ گرین رست

  • مموری فوم با دانسیته بالا
  • ابعاد 55*40*11-13 سانتیمتر
  • وزن خالص 1.33 کیلوگرم
  • 5 سال گارانتی
  • مناسب برای آقایان درشت اندام
  • پارچه گردبافت نخی

تصویر بالش طبی موجدار بزرگ

قیمت بالش موجدار بزرگ

قیمت فروش بالش مموری فوم موجدار بزرگ مبلغ 203 هزار تومان است که در صورت سفارش همراه با تشک شامل تخفیف‌های ویژه فروش نیز خواهد شد.

بررسی فنی بالش گرین رست مدل موجدار بزرگ

بالش مموری فوم موجدار بزرگ ساخت مجموعه تولیدی گرین رست است که با جدیدترین خطوط تولید فوم هوشمند یا مموری فوم شروع به تولید محصولاتی با کیفیت جهانی کرده اند. بالش موجدار بزرگ که با کد GR-118 روی بسته بندی آن شناخته می شود، یک بالش به شکل مواج است که دو بلندی دارد که با هم یکسان نیستند بلندترین آن 13 سانتیمتر و دیگری 11 سانتیمتر ارتفاع دارد. این نوع بالش ارگونومیک به حفظ حالت مناسب ستون فقرات در هنگام خواب کمک می‌کند. ارتفاع بالش در دو سر آن یکسان نیست. سمت بلندتر مناسب برای خوابیدن به پهلو و سمت کوتاه‌تر مناسب برای خوابیدن به پشت می‌باشد.(برای عرض شانه های مختلف). با تست های انجام شده بروی استفاده کنندگان مختلف و براساس ارگونومی بدن، این بالش برای آقایان با جثه درشت مناسب است. ویژگی این بالش قرار دادن سر و گردن در یک راستا است. بالش مموری فوم موجدار برای جایی که باید گردن بروی آن تکیه کند قوس پیدا کرده و سپس در قسمتی که باید سر تکیه کند بلند می شود و دوباره به سمت عقب و در لبه قسمت بالایی سر قوس پیدا می کند. هسته داخلی این بالش از مموری فوم با دانسیته بالا بوده و شکل قالب آن به شکل موجدار است. کیفیت این فوم که با نهایت دقت تولید می شود بالا بوده که موجب تضمین کیفیت 5 ساله این محصول توسط تولید کننده آن شده است. روکش بالش موجدار بزرگ از پارچه‌‌ی لطیف و باکیفیت گربافت نخی است که امکان جریان هوا را به بهترین شکل در سطح بالش ایجاد می‌کند که در تماس با سر و صورت، ایجاد حساسیت نمی‌کند و تنفس پوست و در نهایت کاهش تعریق می‌شود. علاوه بر این رویه این بالش دارای زیپ است که امکان شست وشو و همچنین تعویض رویه بالش را فراهم می کند. بسته بندی این بالش همانند دیگر مدل های تولید شده یک کارتن است که داخل آن، بالشی که روی آن لایه محافظ کشیده (لایه ضد رطوبت) قرار دارد. بسته بندی این بالش همانند دیگر مدل های تولید شده یک کارتن است که داخل آن، بالشی که روی آن لایه محافظ کشیده (لایه ضد رطوبت) قرار دارد.
منبع : تشک آنلاین |بالش گرین رست موجدار مموری فوم مشخصات و قیمت
برچسب ها : بالش ,موجدار ,مموری ,گردن ,تولید ,گرین ,موجدار بزرگ ,بالش مموری ,بالش موجدار ,بسته بندی ,مناسب برای ,لایه محافظ کشیده